5 причини вивчати Python

Мітки: QA Tools Python

Найкраща мова для автоматизації тестування

Python – неймовірна мова програмування. Як сказав Ден Каллахан у своєму доповіді PyCon 2018: «Python – друга найкраща мова для будь-чого, і це дивовижно».

Якщо ти вже читав нашу попередню статтю "Навіщо тестувальнику Python", то вже точно зареєструвався на Курс: Python Basics and routine automation

copy_obkladynka_facebook-podii_1920x1080_piks.300x0.png.pagespeed.ce.1QAHBYoV_G.png

А якщо ти ще досі сумніваєшся – то лови ще 5 причин, чому варто автоматизовувати на Python:

  • Дзен Python кодифікований у PEP 20, є ідеальним орієнтиром для автоматизації тестування. Тестовий код повинен бути природним містком між простими кроками тестування та викликами програмування для їх автоматизації. Тести повинні бути читабельними та описовими. Python у своїй лаконічній елегантності є потужним мостом від тестового випадку до тестового коду.

  • Простота входу.

Завдяки своєму дзену, Python завжди був доброзичливим до новачків. Це дає Python велику перевагу у виборі мови автоматизації, оскільки тести потрібно виконувати швидко та легко. Ніхто не хоче втрачати час, коли функції є, і їх потрібно просто перевірити. Крім того, багато тестувальників ПЗ вручну (часто без досвіду програмування) зараз починають виконувати роботу з автоматизації.

  • Python має багату бібліотеку корисних пакетів для тестування: pytest, unittest, doctest, tox, logging, paramiko, requests, Selenium WebDriver, Splinter, Hypothesis та інші. інгредієнти для власних рецептів автоматизації.

  • Pytest – кращий фреймворк тестування, доступний будь-якою мовою. Він може обробляти будь-які функціональні тести: модульні, інтеграційні та наскрізні.

  • Масштабування.

Незважаючи на те, що Python чудово підходить для початківців, він не є мовою іграшок. Python має міцність промислового рівня, оскільки його дизайн завжди підтримує один правильний шлях до виконання роботи. Змістовний синтаксис, хороша структура, модульність та багата екосистема інструментів та пакетів. Універсальність командного рядка дозволяє вписуватися в будь-який інструмент або робочий процес.

Якщо у тебе є молоток, то будь-яка проблема виглядає, як цвях.

Python для тестувальника і є тим молотком для автоматизації.


Приходь, навчайся та автоматизуй з Python

Хочеш більше автоматизовувати рутину і менше працювати, але не знаєш як і з чого почати? Тоді наш безкоштовний Вебінар: Python routine automation. Basic tricks in practice

саме для тебе.

facebook-podii_1920x1080_piks_1.300x0.png.pagespeed.ce.OTAf3QpmVr.png

Курси та події

Публікації

Відео