Переваги Selenide

Мітки: QA Tools QA Automation

В сьогоднішніх реаліях IT-спільнот представлена ​​велика кількість якісних і корисних інструментів тестування, за допомогою функціоналу яких можна виконувати перевірки при розробці будь-якого програмного забезпечення.

Навіть у коді найкращих розробників світу трапляються баги. Ось чому тестування стало необхідною частиною розробки веб-проектів. А щоб довести процес до ідеалу, людський інтелект винайшов автоматизовані тести.

Автоматизоване тестування не є заміною ручного — швидше, це додаткова підтримка. В багатьох аспектах взаємодії користувача з сайтом (зручне розташування кнопок, прості дії на кшталт авторизації і т.д.), людські очі та руки залишаються незамінним «інструментом», якому не має конкурентів. Тож найкраще поєднувати ручне та автоматизоване тестування — у пропорціях, відповідно до вашому проекту.

Багато хто чув про Selenium WebDriver – один з найпопулярніших інструментів для написання приймальних / інтеграційних тестів.
Написання UI тестів – непросте завдання. Є ряд проблем, з якими стикаються всі без винятку – це Ajax-запити, динамічні сторінки і тайм-аути. Головна мета Selenide – вирішити ці проблеми.

А Selenide – це інструмент для автоматизованого тестування (побудований на версії Selenium WebDriver).Він робить ваші тести стабільними, вирішуючи (майже) всі проблеми з Ajax

Переваги Selenide:

  • Вам не потрібно працювати з WebDriver безпосередньо. Selenide запустить і вимкне браузер автоматично, коли це буде необхідно.
  • Selenide пропонує стислий API, що робить ваші тести коротшими та читабельними.
  • Selenide має вбудовані методи очікування.
  • Selenide автоматично зробить знімок екрана, якщо тест не вдасться.
  • Одним словом, мета Selenide – зосередитися на бізнес-логіці і не займатися дрібними проблемами.


Хочете дізнатись більше? Дивіться Вебінар: WEB testing automation with Selenide for manual QAengineers

Курси та події

Публікації

Відео