Причини вивчати мову програмування Java

Java ще не скоро втратить актуальність

Від моменту появи 1995 року, від початку глобальної комп’ютеризації і до сьогодні — мова програмування Java стабільно користується попитом на ринку. З того часу Java довела свою затребуваність. Java зазирнула у майбутнє!

Java run everywhere! Java зробили кросплатформенною, з відкритим кодом, безкоштовною. Знову ж таки на той час це був прогрес і далекоглядне рішення, щоб зробити Java — універсальною мовою програмуваня. Сьогодні з її допомогою можна створювати програмне забезпечення як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв, але про це поговоримо трішки нище…

Віртуальна Java (JVM) популярна й для інших мов і платформ. Виявляється, більше 20 років розвитку на чолі з геніальними корпораціями привели до створення налагодженої моделі. Так що зараз існують такі мови програмування, які Scala, Groovy і Jruby, котрі компілюються з байт-кодом JVM. І знання Java допоможе Вам вивчити ці мови, оскільки в них будуть часто використовуватися інтерфейси програмування додатків Java. Отже, щоб відбувся повний відхід від даної платформи, потрібен далеко не один рік. За цей час ви можете вивчити цю мову програмування, створити немало продуктів і заробити на своїх знаннях.

До речі! Мову програмування C# Microsoft свого часу розробив як покращений варіант Java.

Java вирішує широке коло задач

Продукти Java можна зустріти буквально скрізь. Завдяки простоті та надійності Java використовують у різних сферах життя: для розробки ПЗ в державній сфері, в науці, освіті, сфері охорони здоров’я, в приватному секторі при створенні програм для трейдингу, серверні додатки для банкінгу та для багатьох інших корпоративних і ентерпрайз цілей.

Java хороша майже для усього. Навіть якщо сьогодні винайдуть достойну альтернативу, повний відхід від Java буде тривати д-у-ж-е-е-е довго років зо 20 -ть. Тому немає причин вважати, що найближчим часом ця мова програмування стане неактуальною. Переходимо до наступної причини.

Java продовжує активно розвиватися

Зараз актуальною є десята версія мови програмування Java. Розробка оновлень постійно триває. Актуальним залишається і старий код, тому немає потреби пристосовуватися до чогось кардинально нового.

Java 8 привнесла в світ Java концепцію функціонального програмування. Воно додало тієї самої гнучкості, за відсутність якої раніше критикували цю мову і протиставляли інші мови програмування.

Java мова програмування для розробки додатків під Android

Завдяки змінам у Java 5 Java 6 версіях зросла її продуктивність, і це одна з причин чому Google обрала мову програмування Java основною для розробки додатків під Android, а це однозначно підтримує Java на передовій лінії. Тому використання Java зараз важливіше, ніж коли б то не було.

Гарантоване працевлаштування, все тільки залежить від Вас

Стосовно працевлаштування, то дана мова програмування перевершить всі показники у порівнянні з іншими мовами. Будь який програміст або тестувальник спроможний отримати тонну вакансій і подальшу роботу, вивчаючи мову програмування Java.

Курси та події

Публікації

Відео