WebdriverIO – що це і для чого?

WebdriverIO – це прогресивна система автоматизації, створена для автоматизації сучасних веб -та мобільних додатків. Він спрощує взаємодію з додатком і надає набір плагінів, які допоможуть створити масштабований, надійний і стабільний набір тестів.

WebdriverIO не тільки запускає автоматизацію на основі протоколу WebDriver, але й використовує вбудовані API браузера, щоб забезпечити інтеграцію з такими популярними інструментами розробників, як Chrome DevTools або Google Lighthouse

Багатий функціями.
Величезна різноманітність плагінів спільноти дозволяє легко інтегрувати та розширити налаштування відповідно до вимог.

Підтримка сучасних веб -та мобільних фреймворків.
WebdriverIO дозволяє автоматизувати будь-які програми, написані за допомогою сучасних веб-фреймворків, а також власних мобільних додатків для Android та iOS.

WebdriverIO можна використовувати для автоматизації:

  • сучасних веб-додатків, написаних в React, Vue, Angular, Svelte або інших фронтенд-фреймворках;
  • гібридних або рідних мобільних програм, що працюють в емуляторі/симуляторі або на реальному пристрої;
  • рідних настільних програм.

На основі веб-стандартів
WebdriverIO використовує потужність протоколу WebDriver, розробленого та підтримуваного усіма постачальниками браузерів, і гарантує справжній досвід кросбраузерного тестування.

Порівняно з багатьма засобами автоматизації в екосистемі, WebdriverIO – це справді проект з відкритим кодом, який працює з відкритим управлінням та належить некомерційній організації під назвою OpenJS Foundation.
Це юридично зобов'язує проект рости і бути спрямований в інтересах усіх учасників. Команда проекту цінує відкритість і співпрацю і не керується грошовими інтересами.

Як побудувати WebdriverIO фреймворк з нуля для тестування мобільних додатків – дізнайся на нашому воркшопі

facebook-podii_1920x1080_piks_8.300x0.png.pagespeed.ce.ZquzjKblvb.png

Курси та події

Публікації

Відео