Що таке AWS Device Farm і навіщо він потрібен? - це мабуть, одна з найпотужніших ферм для тестування на віртуальних і реальних пристроях на сьогоднішній день (більше 2500 пристроїв).
AWS дозволяє:
- працювати як з нативними фреймворками, так і з Appium, Calabash, і іншими фреймворками автоматизованого тестування.
- Крім автоматизованого тестування, сервіс надає можливість ручного налагодження, який дозволяє підвищити продуктивність мобільних і веб-додатків. Для цього використовуються різні браузери для настільних комп'ютерів і реальні мобільні пристрої, тому вам не потрібно створювати власну інфраструктуру для тестів.
- Сервіс дозволяє проводити тести одночасно в декількох браузерах для настільних комп'ютерів або використовувати для цього реальні мобільні пристрої. Це прискорює процес тестування, під час якого також створюються відео і журнали для швидкого виявлення помилок в роботі вашої програми. Ну і 1000 хвилин «на спробувати» надається безкоштовно в сервісі на початках - це дуже заманливо.
- Тестування на основі хмарних обчислень дозволяє організаціям значно скоротити свої витрати і час на тестування програмного забезпечення, але також включає деякі особливості, які слід враховувати. QA інженери можуть краще підготуватися до проведення тестування в хмарі, коли вони знайомі з типами хмарних тестів і існуючими хмарними інструментами для тестування програмного забезпечення.
Запрошуємо попрактикуватись в AWS Device Farm на Воркшоп: AWS DeviceFarm with Appium (Online) (відбудеться 5-го листопада)
Зареєструватись: https://bit.ly/3dykj36
На цьому воркшопі дізнаєтесь про мобільне тестування в хмарних сервісах, на прикладі Amazon Web Services (AWS) Device Farm і про можливість автоматизації даного процесу з Appium.
Ми обговоримо:
- Які переваги хмарних обчислень? а саме:
- масштабованість;
- скорочення витрат;
- timesaving;
- легко налаштувати тестову середу;
- забезпечення комплексного тестування;
- більш швидке тестування;
- постійна готовність.
Які типи тестування можна провести в хмарі?
- функціональне тестування для забезпечення відповідності програмного забезпечення функціональним вимогам (тестування системи, приймальні випробування, Інтеграційний тестування).
- нефункціональне тестування для забезпечення якості обслуговування (тестування бізнес-вимог, тестування безпеки, масштабованість і тестування продуктивності).
- перевірка працездатності (тестування на сумісність, аварійне відновлення, багаторівневе тестування).
Як фахівці QA можуть готуватися до хмарного тестування?
- Ставити чіткі цілі.
- Створювати свою стратегію тестування.
- Планувати інфраструктуру.
- Використовувати безкоштовні випробування.
- Проводити моніторинг та аналіз результатів тестування.
Вебінар, що може Вас зацікавити: