Що таке Jenkins?

Мітки: QA Tools QA Automation

Сьогодні створюється і виробляється безліч різної організаційної техніки та гаджетів, які не можуть, і не працюватимуть правильно без належного програмного забезпечення.

Програмісти отримують різні завдання з написання софту, та іноді, під час написання програми, допускаються помилки, через які софт просто не запуститься, або видасть помилку. Її виправлення може зайняти багато часу, що вкрай невигідно.

Для спрощення та прискорення цього завдання ще у 2008 році було створено Jenkins.

Jenkins – система з відкритим вихідним кодом, тобто продукт доступний для перегляду, вивчення та зміни. Він створений на базі Java.

Надає сотні плагінів для підтримки створення, розгортання та автоматизації будь-якого проекту

Дженкінс дозволяє автоматизувати частину процесу розробки програмного забезпечення без участі людини. Ця система призначена для забезпечення процесу безперервної інтеграції програмного забезпечення.

Переваги Jenkins

Безперервна інтеграція та безперервна доставка

Як розширений сервер автоматизації, Jenkins можна використовувати як простий сервер CI або перетворити на центр безперервної доставки для будь-якого проекту.

Легкий монтаж

Jenkins — це автономна програма на основі Java, готова до запуску «з коробки» з пакетами для Windows, Linux, macOS та інших операційних систем, подібних Unix.

Легке налаштування

Jenkins можна легко налаштувати за допомогою веб-інтерфейсу, який включає перевірку помилок на льоту та вбудовану довідку.

Плагіни

Завдяки сотням плагінів у Центрі оновлення, Дженкінс інтегрується практично з кожним інструментом у ланцюзі інструментів безперервної інтеграції та безперервної доставки.

Розширення

Jenkins можна розширити за допомогою архітектури плагінів, надаючи майже нескінченні можливості для роботи.

Поширення

Jenkins може легко розподіляти роботу між кількома машинами, допомагаючи швидше створювати, тестувати та розгортати на кількох платформах

Зараз Jenkins використовується практично в будь-якій сучасній компанії, де є необхідність в автоматичному деплойменті (розгортанні) додатків, а також у зручному управлінні різноманітних завдань.

Дізнатись більше цю систему, а також з нуля розгорнути автотести в Jenkins у зв'язці з Selenoid, ти можеш на воркшопі How to Integrate Jenkins with Selenoid

copy_copy_obkladynka_facebook-podii_1920x1080_piks_1.300x0.jpeg.pagespeed.ce.2fFXbGa40P.jpg

Спікер воркшопу – Максим Вертебний

Курси та події

Публікації

Відео