Технічний курс Тестування на Практиці

Викладач(-і) курсу Валентин Незнахін Олександр Трещов Назар Додор Ганна Троценко Олег Заревич Тарас Генда Володимир Марциненко Христина Бесага
Додати у Google Calendar

Вже 11 років ми допомагаємо інженерам ставати професіоналами в ІТ та робимо професійне навчання максимально швидким та ефективним.

Багато хто вже пройшов базове навчання, знає як писати тест кейси, шукати баги, як тестувати продукт.

Якщо ж ні, тоді пропонуємо:

Відеокурс ТЕОРІЯ ТЕСТУВАННЯ – який містить всю необхідну теорію тестування для початківців. Це 6 відео лекцій з першого місяця нашого Практичного курсу Тестування з Працевлаштуванням. БЕЗОПЛАТНО.

Реєструйся та отримай відео: https://bit.ly/3IzX1rf 

 • Опис курсу
 • Програма курсу
 • Часті запитання
 • Відгуки випускників

Технічний курс Тестування на Практиці дає можливість швидко та ефективно опанувати технічні знання та сформувати технічні навички для успішної роботи тестувальника.

Теоретичні та практичні знання, які ти отримаєш на курсі:

 • API Testing

 • DB Testing

 • Automation Testing

 • Mobile Testing

 • Performance Testing

 • WebApp Testing

 • Game Testing

 • QAOps

Технології, які вивчатимуть на курсі:

 • Postman, Swagger, Petstore

 • MySQL

 • Selenium Webdriver, Selectors (by ID, Xpath)

 • Android Studio

 • Java та Eclipse

 • JMeter

 • HTML, CSS

 • Git, Docker, Azure

Кому це потрібно і цікаво:

 • тим, хто цікавиться тестуванням і хоче отримати технічні знання та навички;

 • QA-інженерам, які хочуть покращити свої hard skills.


ЯК МИ ВЧИМОСЯ В ОНЛАЙНІ

 • Заняття відбуватимуться 2 рази на тиждень (понеділок та четвер), по 3 години кожне:

- Заняття відбуваються онлайн в ZOOM, наживо з викладачем.
- Запис занять буде доступний індивідуально на Youtube.

 • Теоретичні матеріали та результати практичних робіт доступні учасникам курсу на хмарних платформах:

- Папка з презентаціями доступна кожному.
- Папка з документами-зразками у загальному доступі.
- Підручник основ тестування у загальному доступі.
- Папка з робочими документами розшарюється між учасниками команд/ курсу/викладачами.

 • Створюємо спільний чат разом з викладачами де студенти в будь який час дня чи ночі задають запитання та отримують відповідь:

- Спільний чат з викладачами.
- Онлайн чати та консультації по виконанню домашнього завдання цілодобово.

Модуль 1

АВТОМАТИЗОВАНЕ ТЕСТУВАННЯ

(1 заняття, 3 години)

Модуль 2

МОБІЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ

(1 заняття, 3 години)

Модуль 3

РОБОТА З БАЗАМИ ДИНИХ. SQL

(2 заняття по 3 години)

Модуль 4

API ТЕСТУВАННЯ

(2 заняття по 3 години)

Модуль 5

ОСНОВИ HTML та CSS

(1 заняття, 3 години)

Модуль 6

ТЕСТУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ

(2 заняття по 3 години)

Модуль 7

ТЕСТУВАННЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ІГОР

(1 заняття, 3 години)

Модуль 8

ПРО QAOps

(2 заняття по 3 години)

Які вимоги до участі у курсі? +

На курсі ми даємо усю необхідну інформацію та практику для того щоб допомогти Вам набути теоретичних знань та професійних навичок, які є необхідними в роботі тест інженера. Тому все що стосується виключно професії тест інженера ми Вас навчимо.

Що стосується вміння користуватися комп'ютером, роботи з екселем, з вордом, з гуглівськими документами, то бажано знати і вміти, але якщо є труднощі, то проведемо Вам додаткові заняття за Вашою потребою, то ж просто напишіть чи краще зателефонуйте нам і скажіть.

Ми зробимо все можливе, щоб допомогти Вам змінити професію, ввійти у світ ІТ, де Ви зможете реалізувати свої таланти з користю для Вас та для компанії, в якій будете працювати.

Чи обов'язково мати технічну освіту? +

Ні, не обов`язково. Більше того, програмне забезпечення є присутнім у всіх галузях, тому Ваш унікальний досвід та Ваші особливі навички точно знайдуть застосування і принесуть користь і Вам і людям.

Які вікові обмеження для роботи тест інженером? +

Вікових обмежень як таких немає. Усі обмеження сидять у наших головах. Все що є потрібним для навчання новій професії, це Ваше бажання вчитися та працювати.

Ринок ІТ все ще розвивається і попит на тест інженерів все ще продовжує рости і так буде відбуватися ще якийсь час.

Наші випускники починали роботу тест інженера у віці після 40-ка років.

При сильному бажанні працювати тест інженером для кожного знайдеться проект і місце, де саме він/вона будуть дуже потрібні та корисні.

Ваш індивідуальний життєвий досвід, Ваш особистий розвиток, Ваші знання та Ваше бажання вчитися та працювати обов'язково допоможуть Вам досягнути бажаних результатів.

Ми робимо все, що в наших силах, щоб підвести Вас до правильного проекту, у правильну компанію ІТ.

Чому курс коштує? +

Ми проводимо навчання в галузі Тестування Програмного Забезпечення з 2011 року.

Окрім адміністративного штату, який займається організаційними питаннями, технічним супроводом, інше, у курсі бере участь гроно спеціалістів ІТ галузі, які діляться з Вами своїми знаннями та досвідом. Вони роками здобували знання та шліфували свої професійні здібності у кожноденній рутині. А Ви маєте можливість послухати короткі висновки, рекомендації, пояснення, у зручній для Вас формі. Ви можете запитувати стільки разів скільки Вам треба допоки не зрозумієте матеріал повністю.

Ми працюємо на результат. А результатом нашої діяльності є Ваш професійних успіх!

Які знання та навички отримують студенти одразу після закінчення навчання? +

Ми з Вами абсолютно щирі і готові показати рівень знань наших реальних випускників!
І мова йде, не про сухі перерахування набутих навичок, а трансляція виступу студентів, які демонструють свої напрацювання на наших Відкритих Захиста Проектів Тестування (Online).

Записи подій знайдете нижче:

Відкритий захист проектів тестування 42 групи, 11 січня 2022 року

Відкритий захист проектів тестування 41 групи, 14 Вересня 2021 року

Відкритий захист проектів тестування 40 групи, 20 Травня 2021 року

Відкритий захист проектів тестування 39 групи, 26 Січня 2021 року

Відкритий захист проектів тестування 38 групи, 31 серпня 2020 року

Відкритий захист проектів тестування 37 групи, 13 травня 2020 року

Відкритий захист проектів тестування 36 групи, 28 січня 2020 року

Відкритий захист проектів тестування 35 групи, 6 листопада 2019 року

Дуже задоволений курсом, подання інформації на найвищому рівні, після завершення курсу, ти отримаєш розуміння не тільки про те, як тестувати ПЗ. Дуже цікавими були модулі по SQL, API testing, Automation testing, Mobile testing i Performance testing.

Vasyl Butsyak

На курс потратила завдяки рекламі у Facebook. Звичайно, були побоювання чи справді "зайде" напрям тестування (оскільки досвіду за напрямом не було взагалі), чи дійсно матеріал курсу буде цінним, і чи справді можна буде працевлаштуватися як обіцяють - але 20 вересня курс стартував, а 25 жовтня я вже офіційно працюєвала QA інжеренером на проекті. Чи можна халявити на курсі - можна, але, якщо дійсно є мотивація отримати офер (до речі, і без п'яти кіл співбесід - таке буває) - прийдеться багато-багато працювати самостійно: виконувати домашні роботи (вони є, і сприяють набуттю практичних та технічних навичок як на самому початку курсу так і до власне фінального проекту), а ще багато-багато "гуглити" та самостійно опрацьовувати теоретичні моменти, часто спілкуватися з викладачами, якщо ще щось потрібно уточнити. Дуже хочеться подякувати саме викладачам модулів - хоча маю великий досвід власного навчання, але подання матеріалу на курсів заслуговує найвищих оцінок професійної майстерності, а ще наші викладачі постійно на зв'язку і , навіть після завершення курсу, допомагають практичними порадами - що особливо цінно, якщо ти єдиний QA вже на реальному проекті.

Galyna Kogut

Викладачі кваліфіковані та привітні, завжди готові відповісти на питання під час навчання. Матеріалу багато, але він добре структурований за темами. Треба бути готовим до самостійної роботи та виконувати практичні завдання. З першої спроби вдалось влаштуватись в обрану компанію на позицію QA Junior. Отриманий теоретичний та практичний досвід був додатковим плюсом під час моєї технічної співбесіди. Тому рекомендую QAGrop всім хто вирішив опанувати професію тестувальника та отримати можливість розпочати кар’єру в ІТ сфері!

Sergey Belkin

Пройшла навчання в даній школі! Отримала багато грунтових знань та потужну базу для початку кар'єри тестувальника. Окрім курсів з тестування тут є також лекції, курси, івенти на різні теми сфери ІТ) рекомендую, кожен зможе знайти щось для себе цікаве та корисне!

Yulianna Dmytriv

Я зараз на курсі "Тестування ПЗ" і дуже рада що обрала саме QAG. Тут чудові викладачі, які дійсно навчать, а не просто прочитають матеріал. Це викладачі-практики і видно, що ці люди є професіоналами, які прагнуть зробити кожного студента успішним. В QAG є не лише багато корисної та цікавої теорії, але й практики, що є великою перевагою для подальшої роботи. Є хороша комунікація між студентами, адміністрацією і викладачами. Я ще не закінчила курс, але вже працюю як MQA майже 2 місяці. Я вдячна всім хто працює у QAG і за всі знання які отримала. Тому, я точно рекомендую всім цю спільноту і бажаю їм успіху та процвітання)

Yanina Zapotichna

QAGROUP - це саме те місце, де ви можете отримати необхідні знання та навички, осягнути основи тестування програмного забезпечення навіть з нуля, а вашими вчителями будуть фахівці найвищого рівня, які відмінно розбираються у всіх нюансах і тонкощах тестування за міжнародними стандартами ISTQB, тому, дійсно , поділяться цінним багаторічним досвідом і допоможуть вам з навчанням і успішним засвоєнням матеріалу. Рекомендую записатися на курси і самому в цьому переконатися, вчитися ніколи не пізно!

Andrii A.

Метою курсів для мене було швидке працевлаштування як QA Junioг. Знайомі які уже проходили тут курс порадили QAGroup, як компанію, що навчає якісно. На роботу пішов ще до закінчення курсів. Викладачі-практики пояснюють все на прикладах реальних проектів, пояснюють матеріал доступно навіть для початківців. Курс для мене був досить насиченим, нудьгувати не прийдеться, включає як теорію, так і багато практики. Всім ражу приготуватись до наполегливої праці. Використовували на заняттях як класичний Waterfall так і всім відомий Scrum. Отримали базові навички роботи з API, Web, Mobile тестування, а також навчились писати запити до баз даних SQL. Створювали і працювати з Traceability Matrix.Працювали з такими тулзами як Jira, Test Rail, MySQL server, Postman , Android Studio. Бажаю всім гарно повчитись і працевлаштуватись!

Rostyslav Stanhursky

Досвідчені викладачі намагаються максимально роз`яснити важкі технічні терміни та застосування тулзів на практиці. Плюсом є введення додаткових начиток та практикумів актуальних у часі. Отже,якщо ви хочете бути на хвилі новинок та навчатись тому,що затребуване сьогодні - вам сюди!

Юрій Грицик

Чудові курси, які дають максимальне заглиблення в роботу QA не лише в теорії, а і на практиці! Обрала цей курс саме тому, що він максимально практичний і без зайвої «води». Щиро вдячна пані Маріанні і всім викладачам курсу за дуже цікаву спільну роботу і корисні знання.

Tamara H.

Курси та події

Публікації

Відео