Ресурси для вивчення англійської для тестувальників.

Навіщо англійська тестувальнику? Найперше, для роботи з документацією, потім – для комунікації із замовниками.

Звісно, можна обрати проект, на якому документація пишеться українською чи російською, але таких проектів менше, як і можливостей рости та розвиватись на ринку.

Безумовно, англійська в ІТ потрібна, вона сприяє значному розширенню кар'єрних можливостей, але якщо ти поки що не знаєш англійської, це не означає, що дорога в ІТ закрита. Це означає лише те, що прийшов час нарешті її вивчити. Тут слід обрати правильну тактику і ресурс, який допоможе.

Вивчати англійську потрібно не лише в теорії, практика – наше все. Це як вчитись водити автомобіль: ти можеш дивитись відеоролики, вивчити всі ПДР та іншу теорію, але поки не сядеш за кермо і не зрушиш з місця – нічого не вийде.

Тому тут є важливий момент – знайти хорошу школу та інструктора, який допоможе.

Те ж і з мовою – слід знайти свій найкращий спосіб для засвоєння інформації.

Ми зібрали для тебе кращі ресурси для вивчення англійської.

Prometheus

Тут зібрані онлайн-курси від кращих викладачів на найбільшій освітній платформі України.

LinguaLeo та Puzzle English

Це онлайн-платформи, де є хороші тренажери для прокачки лексики і граматики у форматі гри.

Italki

Це портал, на якому носії мови допомагають новачкам опанувати ази англійської. Можна практикувати розмовну мову та навчатись у професійних викладачів. Є численні завдання і тести, щоб краще запам'ятати пройдений теоретичний матеріал, вивчити граматику.

Busuu

На сайті можна спілкуватися англійською онлайн, самому виступати наставником. Є як цікаві завдання з англійської, так і дистанційні відеозаняття.

Duolingo

Популярний сервіс для вивчення іноземних мов з нуля. Програма побудована у формі «дерева досягнень»: щоб перейти на новий рівень, потрібно спершу набрати певну кількість очок, які даються за правильні відповіді.

Entelechy

Постійне інтенсивне наповнення сайту, море цікавої інформації на англійській з детальними поясненнями та інтерактивними вправами, списки додаткових ресурсів, корисних посилань та матеріалів — це те все, що ризикує зробити цей сайт для вивчення англійської незамінним помічником.

Guru99

Всі статті та топіки стосуються тестування. Вони викладені у форматі туторіалів, з гарною теорією та прикладами. Крім того, на сайті є проекти, до яких можна приєднатися та попрактикуватися.

Art of Testing

Аналог Guru99, тут є приклади тест-кейсів. Ними можна скористатися, якщо є завдання протестувати базові речі на кшталт логін-сторінки.

Edureka

Це блог із тестування ПЗ. Матеріали викладаються у текстовому форматі, а й відео. Єдине що – у більшості відео у провідних індійський акцент.

Англійська по-простому

YouTube-канал Ростислава Михайлишина. Його кредо – доносити англійську мову до людей в простий та легкий спосіб.

Вивчай мову та розвивайся у професії.

Курси та події

Публікації

Відео