Переваги мови програмування Java

Мітки: QA Automation Java

Перевага 1
Java легко вивчається новачками

Синтаксис цієї мови програмування схожий на звичайну англійську мову. В ній є мінімальна кількість складних для запам’ятовування символів. По суті, після встановлення JDK, настройки PATH і вивчення особливостей Classpath спеціаліст вже може створювати елементарні програми на Java.

Перевага 2
У Java прийняті концепції хорошого програмування

Java — об'єктноорієнтована мова, причому це саме «об’єктне» в Java реалізоване просто на відмінно! Разом з ООП Ви вивчите концепції наслідування, абстракції, поліморфізму і так далі. Java навчить концепціям, які можна застосовувати в більшості інших мов, наприклад, в Python

Перевага 3
Java така мова програмування рідко змінюється

Для новачків це ВЕЛИКИЙ плюс, що не потрібно відволікатися і постійно слідкувати за новими тенденціями ІТ. Новий функціонал Java інколи навіть занадто довго вводиться… наприклад, подібне відбувалося із замиканнями.

Перевага 4
Користувачі Java мають доступ до великої колекції бібліотек з відкритим кодом

Найкращі програмісти світу розробили шаблони, які роблять процедуру розробки більш простою. Підтримка з боку таких гігантів, як Google і Apache, дає зрозуміти, що ця мова програмування ще довго буде використовуватися в проектах. Java має гарно пророблений API, великий вибір інструментарію, велику кількість фреймворків.

Перевага 5
Java має гігантську спільноту по всьому світу

Існує маса форумів, тематичних порталів та інших ресурсів, де обмінюються знаннями користувачі Java. Там спілкуються досвідчені програмісти, переймають досвід новачки, обговорюють новини, пов’язані з мовою програмування. Ви можете бути впевнені в тому, що ніяких проблем з пошуком інформації точно не буде.

Велика частина сучасних стартапів не використовує Java, через те, що на цей момент існують більш швидкі шляхи виконання того ж обсягу роботи. Проте ми навчаємо вивчати те, що приносить найбільше задоволення, так Ви станете справжнім експертом в обраній справі, зокрема кодуванні улюбленою мовою програмування.

Тому вивчайте мову Java. З нею ви зможете без проблем розробляти продукти, які будуть затребуваними в майбутньому. Java — це не важко. Спробуйте! І не припиняйте вивчати Java. Спробуйте також познайомитися із С ++ і Python — всі ці три мови схожі (об'єктноорієнтовані імперативні). Вивчіть також JavaScript як слід (щоб побачити прототипну об'єктноорієнтовану імперативну мову програмування).

Про Java для автоматизації тестування дізнайся на Мінікурсі: Automation Testing. Selenium + Java + TestNG

copy_obkladynka_facebook-podii_1920x1080_piks_26.300x0.jpeg.pagespeed.ce.wHqK7hSgBo.jpg

Курси та події

Публікації

Відео