SAST & DAST: який метод тестування безпеки кращий?

Мітки: Security Testing

SAST проти DAST: який найкращий метод тестування безпеки?

Дізнатись більше та на практиці протестувати безпеку цими методами ти можеш на Мінікурсі Security Testing by static and dynamic analysis methods

kurs_security_testing_2.300x0.jpeg

Нещодавні гучні заяви про витоки даних викликали в організацій доволі сильне занепокоєння про фінансові та бізнесові наслідки викрадення інформації. Для збереження бізнесу, фінансів та репутації, компаніям зараз як ніколи просто необхідно виявляти вразливі місця в своїх програмах і зменшувати ризики.

Сфери з потенціалом зростання, наприклад, мобільні пристрої та додатки, на жаль, часто привертають увагу суб’єктів загрози, які прагнуть використовувати вразливі місця для фінансової вигоди. Ось чому безпека мобільних додатків стала важливою сферою уваги в усіх галузях – особливо якщо в організації є додаток, який містить цінну інтелектуальну власність (IP), або через нього проходять конфіденційні дані

Тестування безпеки вже стало пріоритетом для будь-якої організації.

Застосування заходів безпеки протягом усього процесу розробки програми та продовження моніторингу програми після її випуску – це те, що в кінцевому підсумку забезпечує безпеку додатка та безпеки бізнесу.

Тестувати програми можна двома способами: статичним та динамічним аналізами. Хоча обидва унікально ефективні, та в поєднанні вони можуть значно підвищити безпеку програми.

Тому компанії додають тестування безпеки програм, включаючи SAST і DAST, до своїх робочих процесів розробки програмного забезпечення.

Що таке SAST і DAST?

SAST і DAST – це методи тестування безпеки програм, які використовуються для пошуку вразливостей безпеки, які можуть зробити додаток сприйнятливим до атак.

c_ofzemATbWLYTzAN18hehP1PMPb6bC0XZePyPeVIBqUBufNnM8EsZfGlf-zKr-WLkxcX_lQdXcV2dn3dNFv2OL40Qnprn9H5y-mtsIj9MLOm1cxUVgOcRh7EAZGhLCE15MKa_Kn

Статичне тестування безпеки додатків (SAST) – це метод тестування білої скриньки. Він досліджує код, щоб знайти недоліки програмного забезпечення, такі, як ін'єкція SQL та інші, перераховані в OWASP Top 10.

Динамічне тестування безпеки додатків (DAST) — це метод тестування чорної скриньки, який перевіряє роботу програми, щоб знайти вразливості, якими може скористатися зловмисник.

Яка різниця між SAST і DAST?

Багато організацій цікавляться перевагами та недоліками вибору SAST проти DAST. Але SAST і DAST – це різні підходи до тестування з різними перевагами. Вони знаходять різні типи вразливостей, і вони найбільш ефективні на різних фазах життєвого циклу розробки програмного забезпечення.

Відмінності між SAST і DAST залежать від того, де вони використовуються у циклі розробки та які типи вразливостей вони знаходять

SAST слід виконувати завчасно і часто для всіх файлів, що містять вихідний код.

DAST слід виконувати на запущеній програмі в середовищі, подібному до робочого.

Тому найкраще включити і SAST, і DAST до програми тестування безпеки програми.

Статичне тестування безпеки додатків (SAST) і динамічне тестування безпеки додатків (DAST) — обидва методи тестування на наявність вразливостей безпеки, але вони використовуються дуже по-різному.

Ось деякі ключові відмінності між SAST і DAST

image-1.png

Методи SAST і DAST доповнюють один одного, і те й інше необхідно провести для комплексного тестування.


Дізнатись більше та на практиці протестувати безпеку цими методами ти можеш на Мінікурсі Security Testing by static and dynamic analysis methods

kurs_security_testing_2.300x0.jpeg

Курси та події

Публікації

Відео