Переваги Microsoft Azure

Microsoft Azure – хмарна платформа, яка відкриває безмежні технологічні можливості: розміщення та обробка даних у надійно захищених дата-центрах у понад 60 регіонах світу, де представлена Azure.

Підвищена потужність

Використовуй технологічні можливості й потужність обчислювальних ресурсів центрів обробки даних Microsoft для надшвидкої розробки та гнучкого адміністрування додатків для бізнесу.

Хмарні сервіси за моделями IaaS та PaaS

За допомогою комбінацій безлічі хмарних служб IaaS («інфраструктура як послуга») та PaaS («платформа як послуга») Microsoft Azure може виконувати до 99,9% ІТ-завдань, які виникають в організаціях. IaaS дозволяє розміщувати всю свою ІТ-інфраструктуру в хмарі Azure без дорогого серверного обладнання. PaaS надає готові інструменти для швидкого створення власних вебсервісів та мобільних додатків і розробки корпоративного програмного забезпечення.

Зручність керування

Управляй всіма хмарними службами та додатками через портал Azure: веб додатки, бази даних, віртуальні машини та мережі, сховище й командні проекти Visual Studio. Доступні та зрозумілі метрики, дашборди, переваги командного рядка. Керувати корпоративною хмарою можна з будь-якої точки світу за допомогою мобільного додатка.

Економія та оптимальність

Azure значно економніша у порівнянні з іншими хмарами. Гнучка модель тарифікації з оплатою фактичного використання дозволяє ефективно інвестувати бюджет компанії в ІТ-сервіси.

Безпека даних та захист від загроз

Вбудовані засоби управління й служби в Azure допомагають оперативно та ефективно захищати клієнтські дані, мережі, інфраструктуру й корпоративні програми. Функціональність Центру безпеки Azure забезпечує постійний захист і надає детальну аналітику, що дозволяє усунути загрози на ранніх стадіях, в тому числі DDos-атаки.

Якщо ти давно мрієш працювати з цією платформою та попрактикуватись в девопсі – зроби це на Практичному міні-курсі Cloud and DevOps tools – там ти точно освоїш потрібні навички!

  • Навчись працювати з GIT та залий свій код на Github.
  • Почни використовувати Docker контейнери.
  • Опануй Microsoft Azure як один з найпопулярніших Cloud провайдерів.
  • Підніми віртуалку в Azure.
  • Розгорни веб додаток в Azure.
  • Налаштуй CI/CD з Microsoft Azure DevOps.
  • Побудуй пайплайн за допомогою YAML в Azure DevOps
  • Заменеджи реліз в Azure DevOps.
  • Познайомся з Terraform і навчись використовувати його разом з Azure

Реєструйся на курс Cloud and DevOps tools та легко, швидко і на практиці опануй необхідні на ринку навички.

facebook-podii_1920x1080_piks_30.300x0.jpeg.pagespeed.ce.ZmTrH1KP6L.jpg

Також переглянь тематичні відео на нашому каналі YouTube