Тренінг "Від QA до BA через інтелект карти"

Спікер(-и) події
Додати у Google Calendar
Опис події

Запрошуємо на унікальний тренінг за методикою Тоні Бьюзена, творця інтелект-карт (Mind Maps ®), всесвітньо відомого письменника, лектора найвідоміших університетів та колледжів, консультанта урядових організацій та міжнародних корпорацій з питань розвитку ефективності мислення, креативності, пам'яті та інтелекту.

Тренінг проводить Світлана Надтока - єдиний на даний момент в Україні офіційно акредитований Тоні Бьюзеном інструктор з інтелект-карт, iMindMap, креативності та інновацій, розвитку пам'яті та швидкісного читання.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПЕРЕВАГИ ТРЕНІНГУ

Завдяки знанням і навичкам, набутим під час тренінгу :
• Ви підвищите свій рівень до європейських та американських стандартів, згідно з якими використання інтелект-карт на рівні корпоратівноі̆ культури давно вже стало "must - have" , а вміння читати і створювати інтелект-карти є обов'язковою умовою прийому на роботу в більшості великих компаній.

• Ви освоїте навички застосування інтелект-карт в управлінні часом, генеруванні ідеій, розробці стратегії, опрацюванні проектів, формуванні команди, професійному навчанні та багатьох інших ключових бізнес-задачах.

• Ви отримаєте перевагу над Вашими конкурентами, адже зможете: мислити по-новому, створювати нестандартні ідеї, оригінальним чином вирішувати завдання, знаходити швидкі способи підвищення профессіональноії і особистісної
ефективності

КОЛИ: 7 , 8 , 9 квітня
ДЕ: конференц-зал готелю "Дністер"
ЧАС : 19:00 - 22:00
ВАРТІСТЬ: 1200грн

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: info@qagroup.com.ua
тел. (099) 376 65 05