QAMeeting: Самоменеджмент та самомотивація: міфи та реалії QA

Спікер(-и) події
Додати у Google Calendar
Опис події

Спікер Оксана Троян - QA Lead в компанії QArtrock, досвід в ІТ сфері понад 4 роки, займає активну життєву позицію, постійно займається спортом, а також викладацькою та волонтерською діяльністю.

Вхід вільний.

Попередня реєстрація за формою: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf5nhwWMJ0.../viewform

Тези виступу:

Твій персональний успіх. Що він приховує і що показує? Стереотипний соціальний статус чи довжину пройденого, тільки тобі одній відомого шляху, чи внутрішній баланс та гармонію зі світом? Успіх це базова прошивка чи опція? Як віднайти свій ключ і стартувати, не втративши фокус та натхнення? Чи реально досягти успіху і не згоріти? Чіткі зрозумілі кроки до твого кращого «Я»

«Немає злого, щоб на добре не вийшло» каже народна мудрість, а в ній знання наших предків перевірене віками. Кожна ситуація чи подія у нашому житті потрібна нам, несе потенційне благо, приховане повідомлення і ресурс. Дуже часто ми читаємо про це у книгах, але досить складно свої поточні проблеми трансформувати у позитивні аспекти. Оскільки не буває двох однакових людей, тому кожен з нас зустрічається зі своїми власними викликами, немов проходить індивідуальний курс навчання у житті.

У кожного з нас буває такий момент, коли хочется розпочати нове життя, опанувати нову професію чи розпочати власну справу, яка нам найбільше до душі.

Говоритимемо про мандри, як найкращого лайф-коуча. Що таке усвідомлена подорож. Чи потрібні гроші для подорожей і де їх взяти. Соло подорожі vs у компанії. Будемо говорити про все що може кожного з нас спонукати до розвитку, як спланувати ідеальний день, тиждень чи навіть рік. Які інстуремнти ми використовуємо щоб бути успішними? Що робить нас щасливими? І чи взагалі потрібен самоменеджмент і самомотивація? Коли потрібно відключатись і робити паузу?