Співпраця ІТ компаніям

Пропонуємо різноманітну співпрацю на взаємовигідних умовах як окремим фахівцям, які прагнуть розвитку, популяризації і кар’єрного зростання, з вагомим так і незначним досвідом. Так і великим та малим ІТ Компаніям у галузі Забезпечення якості.

Обирайте працівників

серед кращих випускників QAGroup

Якщо бажаєте отримати рекомендації нашого HR -director тільки виключно по сильних перспективних студентах і поспілкуватися з ними персонально. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час на розгляд і опрацювання кількох сотень резюме, після публікації вакансії на сайтах пошуку роботи, бо вони складаються, як з успішних початківців тестувальників, так і не дуже — залиште нам вимоги відкритої позиції за допомогою форми нище або надішліть інформацію яких саме фахівців потребуєте на нашу пошту.

15 + професійних курсів
8 років освітнього досвіду

ІТ події та Конференції

в самісінькому центрі Львова

Сучасне, комфортне, світле приміщення QACoworking у денний час чудова альтернатива офісу для віддалених команд, невеликих Стартапів або фрілансерів, як для роботи, так і короткочасних зустрічей для обговорення важливих робочих питань.

Для ІТ Спільнот зручне місце зустрічі щоб ділитися думками та досвідом.

Для великих ІТ команд проведення event -ів на нейтральній території та з партнерами хороша можливість популяризації певної тематики та привернення до себе уваги серед фахівців своєї цільової аудиторії.

700 + випускників
працюють у 89 компаніях України та світу

Корпоративне навчання

курси та тренінги розроблені по запиту

Люди — основний ресурс кожної ІТ компанії. І без висококласних фахівців апріорі не можливо розраховувати на жоден розвиток і зростання. Отже, курси й тренінги орієнтовані на підвищення рівня професійних навичок, інтелекту працівників, їх потенціалу та мотивації безумовно є необхідними. Окрім зростання прибутку, спостерігається зростання самоорганізації, внутрішнього співробітництва у командах.

Перевага незалежного корпоративного навчання полягає в тому, що при розробці індивідуальної програми повністю враховується специфіка й діяльность конкретної компанії.

4 зали
загалом розраховані на 120 осіб

Зв'яжіться з нами якщо у Вас залишилися запитання?

+38 (098) 903 64 45;

+38 (099) 376 65 05;

quality.assurance.group.lviv@gmail.com

Повідомлення

X