FAQs: 5 блоків популярних питань & відповіді на них

Бути чи не бути?

Якщо відкинути популярні причини: затребувана на ринку праці України та світу сучасна професія, високооплачувана професія, відносно низький поріг входу до ІТ. Слід зазначити, що багатьом професія тестувальника імпонує з точки зору “золотої середини” між творчістю і технологіями, симбіозу технічного та гуманітарного, тобто комунікацій та інженерії.

Отже, вибір на користь тестування програмного забезпечення буде вдалим, для людей які не бачать себе чисто в технічній сфері написання коду.

Кому вдається програмувати, але не настільки добре, щоб швидко стати Junior Dev, а подальшого зросту у професії потрібно ще значно більше вкласти сил та енергії й тим самим затягнути свій зоряний час входу у ІТ.  

Якщо Ви за вдачею дослідник, Вам подобається постійно винаходити, розробляти, придумувати різні сценарії і варіанти дій, відшукувати вразливості та щось таке “непрацююче” з помилками… по принципу! Ви скрупульозний, посидючий, відповідальний? Вам подобається вдавати із себе когось іншого в уяві — рахуйте Ви природжений тест-інженер. Потрібно тільки трішечки повчитися теорії технік тест-дизайну.

Нічого неможливого не має. Стати хорошим спеціалістом у будь-якій галузі (не тільки тестування) — потрібні завзяття, час та настанови професіоналів. З нашого боку ми зробимо усе можливе, а з Вашого як складно б не було — продовжувати діло до кінця! Не здаватися на напів дорозі. Досвід наших студентів яскравий приклад. Серед випускників QA Group були: викладачі політологи, хіміки, фізики, спортсмени, банківська сфера, стюардеси …..ну дуже багато різноманітних спеціальностей. Читайте Історії їх Успіху

Ні, програмувати вміти не потрібно, а також ми не навчатимемо цього студентів навіть на глибше спеціалізованих курса для QA, окрім як курсів Автоматизованого Тестування на мовах програмування C#, Java, Python, JavaScript. Хоча знання популярної мови програмування це завжди вагомий + до Hard Skills QA, тим не менш існують професійні тестувальники, які не програмують і по колу їх обов’язків їм це зовсім не потрібно.

Студент може не знати нічого. На курсі Тестування Веб-аплікацій та Мобільних додатків Ми навчаємо професії тест-інженера з нуля до рівня знань достатнього працевлаштуватися на посаду Junior QA Engineer ручного тестування Manual QA. Усі студенти проходять практику. Кращим студентам пропонуємо роботу.

Бажано працювати QA хоча би пів року та володіти базовими знаннями мови програмування на якій плануєте вивчати Автоматизацію, бо так легше — Ви будете розуміти що і до чого.

Проте на усіх курсах Автоматизованого тестування у QualityAssuranceGroup, програмування C#, Java, Python, JavaScript  — вивчаються ці популярні мови програмування від 0 до рівня, щоб студенти могли самостійно написати тестовий фреймворк. Отже, вільно можете реєструватися. Групи студентів невеликі по кількості студентів. Досвідчені викладачі вирівнюють дисбаланс у групі менторським підходом та практичними завданнями різного рівня складності.

Переваги QAGroup:

Так, на заняттях студенти працюють із реальними проектами та реальними документаціями до них, щоб відчути усю “красу” життя тестера.

Протягом курсу студент зобов’язаний для отримання сертифікату самостійно проробити хоча б 1 проект.

У випадку, якщо студент бажаєте виконати більше проектів, тим саме додати більше + до свого резюме тестувальника, то це можна зробити у рамках QACoworking

На усіх наших курсах тестування викладають викладачі практики 4+ і більше років у ІТ. Працюють у різноманітних ІТ компаніях Львова. Більша половина Team Lead -и і керівники відділів.

Протягом курсу та після Ви можете спілкуватися зі своїм викладачем у закритій групі студентів, чаті у Skype, Slack, Fb — де зручніше за вибором групи студентів. Запитання Ви можете задавати без обмежень, доки не зрозумієте, того що не знаєте. Також у QACoworking присутній координатор, який теж може відповідати на Ваші запитання, допомогти у вирішенні певних труднощів.

Більшість курсів зараз доступні он-лайн. Ведуться записи їх лекцій. Але все ж таки, якщо Вас зацікавив конкретний курс, краще попередньо уточнити детальніше інформацію про нього у адміністратора спільноти по телефону або перепискою.

Логічно Вам потрібно пройти програму обраного курсу. Написати успішно контрольну та захистити свій випускний проект.

Сертифікат видається усім студентам, які справно відвідували заняття, якщо пропускали — відпрацювали їх. Успішно склали контрольну роботу, захистили випускний проект. Якщо десь є заборгованість — сертифікат НЕ ВИДАЄТЬСЯ Також сертифікату не має на курсі Security Testing.

На уроці, у закритій групі підтримки у Skype, Facebook, Slack — інші канали на вибір групи. Також зверніть увагу у Вашій навчальній групі обов’язково будуть працюючі тест-інженери, хороші фахівці у інших сферах, тому інколи одногрупники зможуть Вам надавати не менш якісні відповіді. Як бачите навчання у QualityAssuranceGroup — це також можливість налагодити корисні контакти.

Ні, жодних обмежень не має. Головне мотивація та бажання навчатися. У випадку першого працевлаштування у ІТ, не факт, але можливо потрібно морально тільки підготуватися трішки до довшої дистанції.

Організаційні питання:

Навчання на усіх ІТ курсах відбувається у зручний вечірній час. Детально день та годину Ви можете дізнатися на сторінці обраного ІТ курсу.

Кількість людей в групі залежить від курсу. На спеціалізованих курсах кількість студентів у групі варіюється до 10 осіб. На основний курс тестування для початківців Тестування Веб-аплікацій та Мобільних додатків — 15 осіб

Ваша присутність та ноутбук. Чому власний ноутбук? Для того щоб Ви могли свої надбання і напрацювання завжди в майбутньому використати для подальшої роботи.

Презентація. Теоретична частина. Коротке опитування студентів, як вони засвоїли матеріал попередніх уроків. Перевірка домашніх. Практична частина. Нова домашня робота.

Так, домашня робота задається, на жаль не в такій кількості, як хотілося би. Оскільки працюючим студентам складно поєднувати навчання тестуванню і роботу.

Так заняття потрібно відробити, викладач проведе опитування.

Курс тестування з нуля Тестування Веб-аплікацій та Мобільних додатків  відбувається тільки в аудиторії, тому що ми повинні бути впевненими за якість знань наших студентів, яких зобов’язуємося працевлаштувати. Інші курси можуть проводитися віддалено онлайн — уточнюйте інформацію за курс для QA детальніше, який Вас зацікавив.

Практика у студентів проходить на заняттях, коли вони виконують практичні завдання, а також кому потрібна додаткова практика, можна БЕЗКОШТОВНО займатися у QACoworking У студентів курсу Тестування Веб-аплікацій та Мобільних додатків відбувається виробнича практика протягом місяця у ІТ компанії.

Реєстрація і оплата:

Потрібно зареєструватися на сторінці курсу потрібного курсу для QA, заповнити свої дані. Або ж написати/зателефонувати з проханням Вас зареєструвати

Так, можливо якщо пройшло 1 чи 2 заняття і Ви готові їх наздогнати і відпрацювати.

Так, розтермінування є. Але тоді діє ціна стандартна, якщо у Вас є якісь знижки. Деталі розтермінування на навчання слід уточнювати заздалегіль.

Так, постійно діє спеціальна ціна для студентів і випускників QAGroup. Ми дбаємо щоб наші студенти максимально розвивалися за допомогою наших різноманітних курсів підвищення їх кваліфікації.

Ні, пробних занять не має. Але хто бажає вивчати тестування програмного забезпечення з нуля може завітати у QACoworking та спробувати чи підходить йому професія QA тест-інженера БЕЗКОШТОВНО.

Питання стосовно сприяння працевлаштуванню:

Так, у нас є багато яскравих випадків, коли наші студенти працевлаштовувалися, змінювали роботу ще під час навчання на курсах.

Стажування студентів відбувається у IT компанії QArtrock — компанії яка надає послуги незалежного тестування ПЗ та Compliance.

Тестувальники студенти QualityAssuranceGroup працюють більш ніж у 90 -та ІТ компаніях України та світу.

QACoworking  — це місце, де Ви можете зустріти однодумців і разом практикуватися у тестуванні програмного забезпечення, виконувати проекти, таким чином поповнюючи своє портфоліо, покращувати резюме, підвищувати свої шанси на успішне працевлаштування.

Зв'яжіться з нами якщо у Вас залишилися запитання?

+38 (098) 903 64 45;

+38 (099) 376 65 05;

quality.assurance.group.lviv@gmail.com

Повідомлення

X