Запрошуємо відвідати воркшоп “Тестова стратегія як інструмент досягнення цілей QA”, від Test Architect з Нідерландів - Тетяною Зінченко!
Є унікальні команди, в яких тестування відбувається саме по собі: тестувальники щось роблять, заводять якісь баги і вживають страшне слово "регресія", на яке їм чомусь потрібно багато часу. Ми не будемо говорити про такі команди.
Ми поговоримо про команди, в яких все структуровано і усвідомлено. Ми розберемо як почати і зробити більш видимим тестування на проекті за допомогою таких артефактів як Тестова Стратегія і Тестовий План.
Які б холівари про це не велися, ми будемо обговорювати ці документи з точки зору європейської практики (і пари специфікацій).
План:
- Дізнаємось для чого потрібна тестова стратегія і як вона впливає на роботу тестувальників.
- Напишемо невелику лампову стратегію для маленького проекту і подивимось як створити 26-сторінкове чудовисько, яке відповідає специфікаціям галузі.
- Навчимося виводити з цього окремі тест плани для загального процесу тестування, автоматизації та продуктивності.
- Найголовніше - навчимося як при цьому не тільки не померти, але і поліпшити візібіліті своєї роботи.
Купити квиток на подію: https://bit.ly/3dFKHbk
Теоретичні знання, що отримає слухач після події:
- Які бувають специфікації і чи варто їх використовувати.
- Що таке Тестова Стратегія і які вони бувають.
- Чи обов'язково "велика тестова стратегія" означає "найкраща тестова стратегія".
- Розглянемо поняття "тест-план" і розпишемо які вони бувають.
Практичні навички, що отримає слухач після події:
- Ми навчимося писати Тест Стратегію різних форм і розмірів.
- Подивимося як використовувати її на благо візібіліті.
- Напишемо три Тест Плани: по загальному (general) тестуванню, тест План автоматизації тестування, тест План навантажувального тестування (що не будуть лежати мертвим вантажем, а дійсно принесуть користь проекту і процесу.
Інструменти, з якими ознайомиться слухач:
- Артефакти тестування: Тест Стратегія, Тест План
Кому буде цікаво:
- QA, Lead, PM, PO, які розбираються у видах тестування, вміють їх відрізняти один від одного та мають уявлення про STLC (Software Testing Life Cycle)
- Воркшоп підійде тим, хто хоче поліпшити процес тестування в окремій команді, або компанії в цілому (наприклад, якщо Ви переходите з абстрактного стартапу в більш розмірений цикл).
- Воркшоп стане в нагоді тим, хто починає процес побудови тестування в команді і / або компанії з нуля (наприклад, в компанії або на проекті не було тестувальників, а тепер в них виникла необхідність).
Спікер: Тетяна Зінченко
- Test Architect at AVEVA (Netherlands),
- QA 10+ років,
- більше 5 років в ролі керівника відділу тестування/тест менеджер,
- працювала як в невеликих компаніях (з відділами тестування з 3 чоловік), так і у великих транснаціональних корпораціях (з відділами тестування в різних країнах та континентах, тестуючих до 10 різних додатків, що розробляються компанією як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання).
Купити квиток на подію: https://bit.ly/3dFKHbk