Антон Деревянченко випускник та викладач QualityAssuranceGroup

Антон Деревянченко QA Automation Engineer у компанії CoreValue. У своїй ІТ компанії дійснює розробку та виконання сценаріїв автоматизації. Розробляє та застосувує процеси автоматизованого тестування на проектах. Займається відстеженням показників забезпечення якості на цих проектах.

Базова освіта у Антона Деревянченка інженер радіотехнік (РТФ, Львівська Політехніка). Стаж роботи 17 років в різноманітних напряпрямках в сфері ІТ (Системне адміністрування з 2003 року, Manual QA, QA automation з 2014 року). Народився і живе у Львові.

У Quality Assurance Group Антон викладач напряму API Testing у рамках основного курсу Тестування Програмного Забезпечення, навчає студентів особливостям архітектури REST API, термінології та головним поняттям (RESTful, JSON CRUD і т.д.), вміти користуватись Postman, Fiddler, не путатись в GET, POST, PUT, DELETE HTTP запитах тощо.

А також курсу Основи Налаштування Мереж “Essentials of Network Administration” Запрошуємо до перегляду відео Тестування Rest API в Postman. Захід відбувався за сприяння нашої спільноти у лютому 2018 року в в конференц залі готелю RIUS.

Відео відкритої лекції Тестування Rest API в Postman:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X