Відбувся практикум «Вплив: Робота із запереченнями і контраргументація»

19.12.2016

28 вересня, в рамках циклу практикумів по розвитку м‘яких навичок, започаткованому Quality Assurance Group, відбувся практикум «Вплив: Робота із запереченнями і контраргументація».

Учасники практикуму відпрацьовували, як «навчитися переконувати, коли є різні точки зору, щоб інша сторона не відчувала себе у програші, змінивши свою позицію».

Як зазначив ведучий практикуму, директор Київського Інституту Тренінгу  Петро Холявчук, набуті на практикумі навички, знадобляться під час проведення переговорів, укладання угод та у багатьох інших ситуаціях, «де потрібно когось в чомусь переконати, коли є різні точки зору».

«Наприклад, коли опонент заперечує, але потрібно зрозуміти його точку зору і спробувати переконати, щоб він реально змінив її. Зазвичай, схожі речі є під час дебатів. Але мета дебатів полягає в тому, щоб навести сильніші аргументи і перемогти опонента. Ми ж працювали з тим, щоб не перемогти, а домовитися з опонентом, щоб він дійсно змінив свою точку зору. Особливість практикуму «Вплив: Робота із запереченнями і контраргументація» в тому, що на відміну від дебатів, де ставиться завдання перемогти за силою або кількістю аргументів, ми відпрацьовували в партнерській моделі завдання, як зберегти хороші відносини з іншою людиною чи діловим партнером, при цьому, не даючи йому відчути себе переможеним. Щоб змінюючи точку зору він відчував, що це не програш для нього. Тобто, щоб для нього було нормальним і прийнятним змінити свою точку зору і все відбувалося в мирному руслі, а не внаслідок тиску», - розповів Петро Холявчук.

Дякуємо всім учасникам, а також будемо раді бачити вас на наступних практикумах по розвитку м‘яких навичок і запрошуємо долучитися, щоб опанувати прості, але достатньо ефективні прийоми комунікабельності і вміння приймати рішення в різних життєвих ситуаціях.

Наступний практикум "Майндфулнес: контакт з почуттями" в рамках циклу  по розвитку м‘яких навичок заплановано на 17 жовтня 2016 року.