Відбувся практикум «Вплив: нейтралізація негативних емоцій опонента»

19.12.2016

14 вересня, в рамках циклу практикумів по розвитку м‘яких навичок, започаткованому Quality Assurance Group, відбувся практикум із спілкування на тему вирішення конфліктів шляхом нейтралізації негативних емоцій опонента: «Вплив: нейтралізація негативних емоцій опонента».

Учасники практикуму практикували метод ненасильницького спілкування, заснований на мовній практиці і навичках спілкування, які посилюють здатність залишатися в позитивному стані в найскладніших умовах.

Під час заняття представники різних галузей та студенти отримували досвід створення позитивних відносин між людьми замість негативних і домінуючих в стресовому  середовищі. Моделюючи реальні конфліктні ситуації, учасники шукали способи їх подолання та вчились нейтралізувати негативні емоції.

Наступний практикум "Вплив. Робота із запереченнями і аргументація" в рамках циклу по розвитку м‘яких навичок заплановано на 28 вересня. 

Практикум проводив директор Київського Інституту Тренінгу,  практикуючий психотерапевт, сертифікований тренер і консультант з організаційного розвитку, член Української Спілки Психотерапевтів, викладач International Management Academy за програмою SE MBA (Німеччина) Петро Холявчук.