Відбувся майстер-клас Івана Нагірного «Реляційні бази даних/SQL»

19.12.2016

10 жовтня  в Quality Assurance Group відбувся майстер-клас "Реляційні бази даних/SQL".

Майстер-клас пройшов у форматі цікавого і  насиченого викладу матеріалу про Бази Даних, необхідність володіння ними та навиками роботи в SQL, а також жвавої дискусії, в ході якої учасники мали змогу поставити запитання і обмінятися думками з директором із забезпечення  якості компанії CoreValue Іваном Нагірним, який і провів цей майстер-клас.

Учасникам також було презентовано Курс "Реляційні Бази Даних / SQL" метою якого є  допомогти ІТ спеціалістам у роботі з СУБД та ознайомити з принципами побудови різної складності SQL запитів.

Осягнути неосяжне в рамках лише одного майстер-класу, звичайно, неможливо, тому  Quality Assurance Group запрошує на Курс "Реляційні Бази Даних / SQL", який розпочинається 19 жовтня.

Курс включає теоретичний матеріал, що розкриває теми від створення найпростіших запитів SELECT і до вирішення вищорівневих задач рівня написання процедур та функцій баз даних. Слухачі виконають велике число практичних завдань по застосуванню теоретичних знань на практиці.

Початківці здобудуть знання та важливі навики роботи з базами даних з використанням SQL. Досвідчені користувачі систематизують та покращать свої знання.