Святкування Дня Тест-Інженера у клубі Picasso.

19.12.2016

Випускники 25-того курсу "Основи Тестування Програмного Забезпечення" святкували завершення навчання.

Іван Нагірний та Ірина Матвіїв вручили випускникам сертифікати та побажали їм успішної кар‘єри в ІТ-сфері.

Після привітання всіх присутніх з Днем Тестера ПЗ, у клубі розпочалася  святкова і запальна вечірка. Гостей зустрічали міми з  Duet VlaTar.

А майстриня жіночої краси  Анна Леонова, розмальовувала бажаючих квіточками та жучками.

Справжньою родзинкою свята став «жуко»-квест, під час якого учасники  «полювали» за схованими у залі  жуками і з їх допомогою могли дізнатися код сейфу, де знаходився приз.

У цьому непростому змаганні перемогла команда, яка складалась з представників компанії-розробника програмного забезпечення SEVEN: Констянтина Марчука та його дружини Вікторії, Андрія Шикоряка та Ігора Федорова, які і отримали подарунковий сертифікат на відвідування квест-кімнати Escape Quest.

Переможці різноманітних конкурсів та змагань отримали призи. Особливий шквал емоцій супроводжував  змагання чоловічих і жіночих команд у вправності галасувати, танцювати канкан та танець живота!

А ось головний приз конкурсної програми вечора - авторська вишиванка майстрині Марії Мухи,  виборола Тетяна Федорова.

Марія Муха, ІТ рекрутер,  захоплюється вишивкою. Марія розповіла, що цьогоріч, до Дня Тестера, вона вишила синіми нитками на жовтому полотні лляної сорочки Дерево життя, як символ оберегу роду. Марія поділилася планами, що має ідею до наступного Дня Тестера вишити сорочку, в якій поєднає елементи вишивки наших предків, які могли б бути дотичними до сфери забезпечення якості.

Ми вже з нетерпінням чекаємо на таку унікальну річ!

 

Святково-розважальна програма завершилася тортом і «авторським» сирником QAGroup під шампанське, що додало енергії для продовження свята запальною дискотекою.

Всім-всім дякуємо за святкування!

Випускникам курсів бажаємо пошвидше знайти омріяну роботу та з легкістю розпочати кар’єру спеціаліста із забезпечення якості.

Усім, хто наполегливо боровся за головні призи в конкурсах. Це були неперевершені емоції!

Нашим друзям - НЕ айтішнікам, які завітали до нас на свято Тестера.

А також всім, хто писав і телефонував нам з привітаннями.

Тішимося, що за відгуками наших колег, цьогорічний День Тестувальника ПЗ - таки справді вперше широко відзначалося у Львові!

Підтримуймо цю започатковану добру традицію!

Святкуймо День Тестера ПЗ і до нових зустрічей!