Скетчноутінг, якому навчаться всі!

16.12.2016

Майк Роуді одразу за книгою, у якій він вперше описав техніку створення візуальних нотаток (вона так і називається «Візуальні замітки»), написав, а точніше, намалював другу, ще більше яскраву і живу, яку ми рекомендуємо прочитати. І ось чому.

Напевне ви стикались з тим, що не можете яскраво і цікаво оформляти свої ідеї для презентацій чи пояснень колегам. Ще більш вірогідно, що ви хочете, але не можете запам’ятати побачене, прочитане, пережите – системно і детально. А можливо вам хочеться знову зацікавитись своїм хобі, але ви не знаєте, як. Вам варто спробувати скетчі! Неважливо, чим ви займаєтесь: дизайном, будівництвом, викладацька діяльність, тестування ПЗ, управління проектами і т.д. У книзі представлено багато прикладів того, як візуальні замітки допомагають людям із різних професій оформляти свої ідеї і спілкуватись з колегами, ділитись захопленнями. Повірте, ви не здогадуєтесь наскільки скетчі спрощують все, що пов’язано з роботою мозку. І наскільки при цьому універсальним є їх застосування.

«Візуальні замітки на практиці» читаються дуже легко. Це той випадок, коли слова автора не розбігаються зі справою, а точніше, коли в цьому вперше можна переконатись. Майк пише (малює!) про те, що візуальні замітки і скетчі — це чудовий спосіб розповіді і оповіді, і в цьому переконуєшся в процесі читання: все, про що пише автор, сприймається і запам’ятовується легко і цікаво.

У книзі підготовані спеціальні прості вправи з підказками, покликані навчити читача малювати. До речі, це буде чудовою можливістю оволодіти основами малюнка для тих, хто раніше не знаходив для цього часу.