Quality Assurance Group презентувала курс «Основи Забезпечення Якості ПЗ»

19.12.2016

6 вересня до нас на презентацію прийшли бажаючі дізнатися більше про професію тест інженера програмного забезпечення, його обов'язки, перспективи кар‘єрного розвитку та поставити запитання викладачам курсу.

Керівник програми Маріанна Нечипор ознайомила присутніх  з програмою курсу, яка є  збалансованою, приділяє увагу як детальному вивченню теорії, так і практичним навичкам. Студенти курсу також першими матимуть змогу навчатися за підручником, який не має аналогів в Україні, «Основи Забезпечення Якості Програмного Забезпечення», розробленого фахівцями Quality Assurance Group.

На презентації відбулося знайомство майбутніх студентів курсу з викладачами.

Іван Нагірний, директор із Забезпечення Якості ПЗ, навчить  працювати з вимогами, писати  тестову документацію, розробляти тестову стратегію і багато чого іншого.

Надія Струс, менеджер із Забезпечення Якості  ПЗ,  вчитиме тестувати, застосовувати різні підходи, аналізувати результати тестування, звітувати та керувати тест проектом.

Дмитро Лозовицький,  консультант з проектного менеджменту, навчить керувати проектом.

Ірина Матвіїв, HR директор, підготує до проходження співбесіди, допоможе написати резюме та створити і розвинути профіль в соціальній мережі для професіоналів Linkedin, а також сприятиме працевлашанню випускників.

Олег Рослицький,  навчить коректній вимові професійної термінології та  покращить рівень англійської.

ЗАВДАННЯ КУРСУ «Основи Забезпечення Якості ПЗ» навчити:

 • Працювати з вимогами: тестувати, уточнювати, покращувати (Requirements Management).
 • Планувати стратегію тестування (Test Plan, Test Strategy).
 • Підбирати необхідні види тестування (Testing Levels, Testing Types).
 • Розробляти тест-дизайн, застосовувати техніки дизайну тестів (Test Design, Test Design Techniques).
 • Розробляти тестові випадки (Test cases). 
 • Проводити тестування (Test execution).
 • Описувати знайдені помилки (Bugs).
 • Аналізувати та звітувати результати тестування (Test Summary Report). 
 • Збирати тест метрики (Test Mtrics). 
 • Проводити аналіз рівня якості розробки ПЗ (Basics of Quality Management).
 • Керувати тест проектом самостійно (Test Management).
 • Проводити засідання (Meetings Management).
 • Аналізувати ризики, оцінювати їх вплив на успішність реалізації проекту та запобігати появі ризиків (Risk Management).

А також працювати у команді (Team Work)!

Львів‘янин Ярослав Жох (31-річний інженер-конструктор) зазначив, що під час презентації він прийняв рішення стати студентом курсу Основи Забезпечення Якості ПЗ, щоб підтягнути свої знання і дізнатися про нові технології в сфері ІТ і, можливо, в майбутньому змінити сферу діяльності.

Роман Гурман (23 роки, закінчив  Львівську Політехніку за спеціальністю комп‘ютерна інженерія;, працює системним адміністратором у приватній компанії) відразу після презентації зголосився стати студентом курсу Основи Забезпечення Якості ПЗ», при цьому зазначив, що «мріяв про це давно».

«У мене двоє друзів закінчили курси  Quality Assurance Group. Вони отримали те, до чого прагли і задоволені результатом. Я хочу більше дізнатися, що таке Тест Інженерія, що робить Тест Інженер, мені це цікаво. Наразі не знаю, чи вплине це на зміну моєї роботи», - поділився враженнями Роман Гурман.

Після знайомства і спільного обміну враженнями наші майбутні студенти залишали зал, де відбувалася презентація, з нетерпінням очікуючи на перше заняття, яке відбудеться 12 вересня 2016р. о 19.00.

І ми з нетерпінням чекаємо вас!