Досить працювати, гайда відпочивати!

07.09.2017

Афіша, анонс:  

     Спільнота Quality Assurance Group надає можливість відірватись від трудових буднів 08.09.17 у нічному клубі Picasso.

     Це гарна нагода познайомитись ближче з колегами й поспілкуватись із близькими вам по духу людьми та просто перебувати в дружній приємній атмосфері, почуваючи себе, як риба в воді.

     Вечір буде супроводжувати Дмитро Благий – відомий шоумен, актор, ведучий та просто позитивна особистість, яка знається на якісному гуморі.

     Якщо Ви маєте маленьких розбишак, то обов'язково беріть їх з собою, оскільки для них будуть проведені різноманітні конкурси розважального характеру. Подаруйте нагоду дітлахам позбутися від зайвої енергії.

      Наша Україна багата на талановитих людей, тому буде надана можливість продемонструвати свої творчі здібності випускникам QAGroup, а іншим поспостерігати, поаплодувати. Учасниками нашої спільноти буде проведений драйвовий майстер клас по активних танцях жанру Lindy Hop, що в народі іменується, як Свінг. Чудовий шанс спробувати себе у чомусь новому.

     Очікується фуршетний стіл із різноманітними солодощами та грайливим шампанським. Далі починається справжнє нічне життя з запальними танцями, смачними коктейлями та незабутніми враженнями. Попіклуйтесь про власний настрій. Працювати набагато приємніше після добре проведених вихідних.

       Приходьте, не забудьте про своїх рідних, друзів та знайомих. Буде весело! Посилання для тих хто бажає зареєструватися: https://www.facebook.com/QualityAssuranceGroup