PMBOK 5-th Edition. Коротко про настільну книгу усіх PM.

19.12.2016

В рамках майбутнього курсу "Основи проектного менеджменту - теорія і практика" пропонуємо Вам ознайомитись із настільною книгою усіх PM. Цю книгу також рекомендує до прочитання тренер курсу Катерина Мора Сорія - Project Manager із 3-річним досвідом роботи на аналогічній посаді у ІТ-компанії Perfectial.

PMBOK 5-th edition

Що це за книга?

Інструкція до окреслення знань із управління проектами (PMI PMBoK 5th Edition) – п’яте видання відображає досвід і знання керівників-практиків і висвітлює фундаментальні основи управління широким колом проектів. Цей визнаний міжнародний стандарт надає керівникам проектів важливі інструменти для управління проектами і досягнення результатів в організації роботи.

Була додана 10-а галузь знань, у якій управління зацікавленими сторонами проекту розширяє важливість залучення відповідних зацікавлених сторін проекту для прийняття ключових рішень і подій.

Було переглянуто потік даних та інформації проекту для забезпечення узгодженості і відповідності моделі інформаційній ієрархії, яка включає дані, інформацію, знання і мудрість (Data, Information, Knowledge and Wisdom, DIKW), яка використовується у галузі управління знаннями.

Були додані чотири нових процеси планування: планування управління змістом, планування управління розкладом, планування управління вартістю і планування управління зацікавленими сторонами. Ці процеси були створені для укріплення концепції, у якій кожен із додаткових планів інтегрований через загальний план управління проектом.

P.S.: що стосується інформації про сам курс "Основи проектного менеджменту - теорія і практика" - Ви можете дізнатись тут.