Оплата праці: Що впливає на розмір зарплати Тест Інженера?

19.12.2016

Як часто у Вас виникають запитання: Чому у мене зарплата не така як я хочу? Що необхідно зробити, щоб моя заробітня плата була вищою? ..... і ще багато інших подібних запитань, які у своїй суті мають одну єдину, спільну для усіх нас ціль - отримати хорошу заробітню плату.У нижче вказаному списку наведені параметри, які мають вплив на розмір зарплати Тест Інженера.

 1. Професійні знання.
 2. Аналітичні здібності.
 3. Технічні знання та навички. 
 4. Досвід.
 5. Рівень знань іноземної мови.
 6. Комунікативні навики.
 7. Вміння працювати у команді.
 8. Здібності документувати.
 9. Продуктивність.
 10. Виконавчість.
 11. Відповідальність.
 12. Оптимізм.
 13. Стресостійкість.
 14. Організаційні здібності.
 15. Дипломатичність.
 16. Етичність.
 17. Емпатія.

Смію Вас запевнети, що цьому всьому можна навчитись, це все можна розвинути, всі ці параметри можна у собі вдосконалити за допомогою заходів та, зокрема, консультацій, які надає Quality Assurance Group.

 

Quality Assurance Group - спільнота спеціалістів, які чітко розуміють, що необхідно Тест Інженеру для досягнення поставлених цілей щодо розвитку у роботі. Завдяки власному професійному розвитку, багаторічному сприянні кар"єрному успіху наших випускників, ми можемо з впевненістю сказати, що наші консультації нададуть Вам інформацію, впевненість, мотивацію, та сприятимуть Вашому  особистому розвитку у Тестуванні Програмного Забезпечення, Контролі Якості та Забезпеченні Якості.