Новинка у Quality Assurance Group!

16.12.2016

Новинка у Quality Assurance Group!

Курс "Основи проектного менеджменту - теорія та практика" від Катерини Мора Сорії (рroject manager компанії  Perfectial).

Випускники курсу матимуть можливість стати початковими менеджерами. Ми, по суті, у своїй щоденній життєдіяльності займаємося управлінням нашого життя, управлінням  різноманітних сфер. Цей курс спрямований на те, щоб тестувальникам, рекрутерам,  ейчарам, програмістам  - дати загальне розуміння, що таке управління проектами, для чого воно потрібне і як його застосовувати на практиці. 

Випускники курсу отримають знання, які дозволять не змінюючи галузь чи напрямок роботи, внести якісь зміни в проект,  отримають «інструменти» які вони зможуть застосувати на проекті чи для  покращення ситуації, яка не влаштовує. Також вони отримають основу для перекваліфікації, щоб стати керівниками проекту. Вони отримають базові знання, що таке проект, і в якому контексті потрібно працювати, навчаться так званих hard skills, soft skills, методологій, напрямків розвитку проектного менеджменту, а також отримають знання, як навчитися, саморозвиватися і які сертифікаційні екзамени вони можуть складати, до якого щабеля дорости  після здобутих навичок.

Катерина Мора Сорія: «Я сама потрапила в ІТ випадково. Мені на початках був дуже необхідний  якийсь структурований курс  який би мені надав принаймні якийсь поштовх  в правильному напрямку, куди рухатися,  певну структуру і схему знань. Тому, виходячи з  досвіду, цей курс орієнтований на людей, які або ж вже працюють  в сфері ІТ, а  це можуть бути тестувальники,  програмісти, рекрутери, ейчари, або ж люди які хочуть потрапити  в ІТ на  перший щабель  рroject manager, на рroject-координаторство. Курс потрібен для того, щоб отримати структуровану базу знань, яку далі можна  нарощувати. Я хочу дати своїм слухачам  основу, конкретне розуміння,  пояснити їм як, що і де слід застосовувати. Насправді, це дуже важко, коли ти отримуєш  купу інформації з різних каналів. Це як конструктор LEGO:  якщо його висипати просто так  - можна згубитися в ньому. А якщо побудувати базовий каркас – людина буде знати як його піднімати далі».

Quality Assurance Group представляє Катерину Мора Сорія - проектного менеджера  компанії Perfectial, викладача курсу  "Основи проектного менеджменту - теорія та практика".

За фахом філолог іспанської та грецької мов. Має досвід у сферах: викладач університету, менеджер з туризму, юрист будівельної компанії.  У сфері ІТ 3,5 роки. Внутрішній  мотиватор: бажання вчитися і працювати.

Quality Assurance Group запрошує слухачів на «Курс «Основи Project manager – теорія та практика», який стартує 8 листопада. Для випускників наших курсів - діє приємна знижка.