Ким можуть працювати випускники курсу ''Основи Забезпечення Якості Розробки ПЗ''?

19.12.2016

 

1. Тест-Інженером
При наявності таких здібностей як уважність, послідовність, чіткість, відкритість.

2. Тест-менеджером
Якщо любить допомагати іншим реалізовувати поставлені завдання.

3. Менеджером по роботі з вимогами
Якщо добре знає англійську мову та вміє працювати з інформацією, як занотовувати сказане, так і переказувати написане у доступний для слухача спосіб.

4. Проектним менеджером
Якщо володіє хорошими навиками комунікації, вміє чути людей та бути почутим, може нести відповідальність за інших, мотивувати та підтримувати команду, добре знає англійську мову та любить дбати про успішне завершення проекту, не жалкуючи сил та часу.

5. Рекрутером Тест-Інженерів
Якщо все-таки з'ясує, що більше подобається шукати Тест-Інженерів, аніж самому тестувати, як виявили деякі випускники попередніх курсів "Основи Тестування ПЗ".

6. Тест-Інженером автоматизованого тестування
Якщо подобається трошки програмувати та багато аналізувати.

7. Консультантом з питань кар'єрного росту
Якщо подобається розвиватися та допомагати людям будувати кар'єрні плани на найближче майбутнє. Такі посади є у великих компаніях.

8. Менеджером по роботі з клієнтом
При наявності чудового рівня володіння англійською мовою письмово та усно разом з чудовим вмінням спілкуватися з клієнтами та дбати про реалізацію їхніх інтересів у рамках проекту.

Ви тільки подивіться, яке різноманіття посад і обов'язків! Тестування Програмного Забезпечення надає величезні можливості для професійного росту!

Приєднуйтесь до команди Тест-Інженерів. Реєструйтесь на курс по основах тестування. Ми даємо 100%-ну гарантію з питань Вашого працевлаштування після навчання.