Інтелект Карти в житті Тест Інженера та Бізнес Аналітика.

03.07.2015

Спеціалісти із розробки програмного забезпечення часто мають труднощі із повним розумінням бізнес логіки системи, глибинними знаннями функцій та їх залежностей. Найчастіше це зустрічається у роботі із великими, складними, багаторівневими програмами.

 

 

Кожен замовник хоче щоб його проект виконали за найкоротші терміни і звісно як найкраще. На аналіз не виділяють багато часу, мовляв, все просто, що ж тут так довго аналізувати. Програмісти швидко пишуть код, тест інженери - тестують. Найшвидших термінів виконання вдається досягати застосовуючи методологію розробки програмного забезпечення SCRUM.

 

 

Скрам скрамом, а панувати над системою, досконало розуміти що там відбувається і як все працює - це святий обов'язок тест інженера, та звісно бізнес аналітика.

 

 

До кого звертаються коли щось не працює? До тест інженера із запитанням "чому не протестував?". Жодного разу не чула запитання "може було недостатньо інформації чи щось незрозуміло?". Усім відомо, що відповідь на запитання "як це повинно працювати?" має дати бізнес аналітик, а перевірити чи "саме так як треба все працює" - обов'язок тест інженера.

 

 

Інтелект карти - це простий метод описати любу систему у доступний для кожного учасника проекту спосіб.

 

 

Бізнес Аналітики та Спеціалісти із Забезпечення Якості досконало повинні розуміти бізнес цілі та роботу системи. Кожна вимога до проекту ретельно пропрацьовується обома сторонами.

 

 

Інтелект карти - це чудовий, зручний у використанні інструмент для представлення загальної, простої та в той жиж час надзвичай цінної інформації для кожного учасника проекту. Це дає можливість опинитися усім на одній хвилі, чи як кажуть американці - on the same page.

 

 

З Інтелект Картами система стає простою та доступною.