Ілон Рів Маск. Чому про компанію треба думати постійно?

22.11.2016

Ілон Рів Маск — канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор південно-африканського походження, мільярдер.

Засновник компаній Zip2, SpaceX, X.com та PayPal (остання була продана в 2002 році за 1,5 млрд доларів). Домігся значних успіхів у сфері інформаційних технологій, ракетобудування та автомобілебудування.

Засновник, власник, генеральний директор і головний інженер SpaceX; головний дизайнер (Chief Product Architect), генеральний директор і голова ради директорів Tesla Motors.

Входить до ради директорів компанії SolarCity, заснованої його двоюрідними братами.

Статки станом на 28 квітня 2015 року — $12,3 млрд.

Секрети успіху

Спочатку я завжди думаю про те, чи є наші знання достовірними. Можливо, є інші трактування? Я робив це від першого класу школи. Я завжди все піддавав сумнівам. Це нервувало батьків. Я ніколи їм не вірив і завжди вимагав відповідати на питання «чому?». Потім я намагався зрозуміти, чи має зміст їхня відповідь

Головною перепоною на шляху до істинних інновацій, на думку Маска, є звичка людей думати аналогіями. В результаті, у більшості випадків вони просто намагаються зробити щось краще, замість того, щоб створювати щось нове. Маск думає принципово по-інакшому: «У фізиці є поняття базових принципів. Ти прирівнюєш реальність до її фундаментальних основ. І починаєш вибудовувати аргументацію звідти. Це вимагає великих ментальних зусиль

Думати про компанію уві сні і наяву – сім днів на тиждень і без перерв. Завжди залишатись максимально зосередженим на створенні неперевершених продуктів майбутнього. Це саме те, що потрібно робити на старті »

«Потрібно бути готовим до того, що компанія може розвалитись у будь-яку хвилину. Заснувати стартап – це як їсти скло і дивитись у безодню, оскільки передчуття невдачі ніколи вас не покине»

Як гадаєте, Ілон Маск міг би бути чудовим Тест-Інженером? 

Скоріш за все, адже вміння усе піддавати сумніву - мистецтво, яке не кожен може собі дозволити, але є таким необхідним в роботі тестера. 

Не піддавайтесь сумнівам - розпочніть кар'єру в ІТ і йдіть до мети крок за кроком.