Чому тестування вимагає безперервного навчання?

19.12.2016

Чому тестування вимагає безперервного навчання?

Часто кожна компанія з тестування ПЗ, яка поважає себе, ніколи не стоїть на місці в плані розвитку. Кожного дня продуктивність повинна бути вищою, ніж вчора. Тільки в такому випадку компанію очікує успіх.

Але й після досягнення певного рівня розвитку на варто зупинятись на досягнутому. Як мовиться, немає меж ідеалу. Тому компанії слід застосувати принципи безперервного навчання в організації робочого процесу.

Це стосується не тільки компанії в цілому, але і кожного спеціаліста, зокрема. Виконуючи функціональне тестування, перевірку роботи чи юзабіліті-тестування того чи іншого продукту, спеціаліст дізнається щось нове і покращує своє практичні навики.

Але ні ручне тестування, ні автоматизоване тестування конкретного проекту не вплинуть на продуктивність всієї компанії. В даному випадку все набагато складніше. Для роботи над розвитком компанії як єдиного цілого слід почати з ретельного і детального планування самого процесу.

Наприклад, якщо компанія націлена впровадити новий проект із покращення процесу тестування ПЗ, то її працівникам необхідно як слід спланувати кожен аспект такого проекту. Далі працівники, які задіяні на такому проекті, повинні реалізувати ідею в життя згідно плану і наявних ресурсів.

Коли проект вже запущений, команді важливо перевірити, чи досягнули вони бажаних результатів. Хорошою ідеєю для цього буде зазначення декількох ключових показників ефективності. Команді слід застосовувати всі знання, отримані під час етапу перевірки, щоб зробити проект ще кращим. Даний процес є циклічним, і його можна розділити на чотири етапи.

Які етапи безперервного навчання компанії?

  • Планування
  • Реалізація
  • Перевірка
  • Впровадження

Важливо не ігнорувати жодного з цих етапів. Тільки в такому випадку команду і компанію очікує успіх.