6 помічних інструментів, які допоможуть при плануванні тайм-менеджменту

19.12.2016

Google Keep

Google Keep – електронний блокнот з можливістю створення звичайних записів і нумерованих списків. Проста програма, які підтримує усі мобільні платформи, а також має браузерну і офлайн версію. Корисним даний сервіс є в тому плані, що ви матимете доступ з будь-якого пристрою, де виконаний вхід до вашого Google-аккаунту, ви зможете отримати доступ до всіх наявних записів, окрім цього, можна почати працювати над документом зі смартфону ще в транспорті по дорозі на роботу, а продовжити вже у офісі з ПК.

Maniac Time

Ця програма, наче маніяк, переслідуватиме вас весь день. Звичайно ж, у хорошому сенсі. З моменту запуску програми вона збирає інформацію про відкриті додатки і час роботи з ними, що у кінці робочого дня можна буде проаналізувати в якості витрати часу на різні дії (відсоток і реальний час). Із даної статистики зрозуміло, скільки в день ви працювали в текстовому редакторі, скільки у браузері, на скільки часу відволікались на інші додатки. Якщо певний час не виконувати на комп’ютері жодних дій, а потім повернутись до нього - Maniac Time зустріне вас питанням, де ви були і чому не працювали?

LeaderTask

Ця програма поєднує в собі одразу декілька корисних функцій – календар, планування, органайзер, менеджер файлів. Широкий функціонал доповнюється можливістю індивідуального налаштування (визначення пріоритетів), здатністю візуалізувати уявлення чи процес виконання проектів, синхронізувати свої дані між пристроями на різних платформах і з Outlook. Оцінити всі переваги програми перед купівлею розробники пропонують впродовж 45 днів безкоштовного користування.

Microsoft Outlook

Багатьом даний продукт відомий як поштовий клієнт, але це лише одна з функцій. Насправді Outlook надає можливість роботи з календарем і плануванням – достатньо зручними і зрозумілими для всіх користувачів пакету Office.

Microsoft OneNote

Ще один сервіс з пакету Microsoft Office, від недавнього часу поширюється безкоштовно. Програма не є чимось революційним, хоча і пропонує достатньо сильний інструментарій: можливість деревовидного відображення списку справ, додавання до завдань аудіо і медіа файлів. Особливість – підтримка рукописного введення для планшетів.

Remember the Milk

Одна із найбільш відомих програм по GTD (Getting things done - укр. впоратися зі всіма справами). Окрім списку справ/планування, даний сервіс обладнаний цілий переліком сучасних технічних рішень, покликаних розвантажити пам’ять. Серед них: налаштування E-mail і sms-сповіщень щодо майбутніх справ, управління нотатками Evernote (який, до слова, можна також використати в цілях управління часом), робота з додатком попри відсутність Інтернету, можливість синхронізації з календарем Google (ще одним самостійним практичним інструментом, виконаним за аналогією до щоденника)