5 щоденних дій, які підвищать вашу впевненість в собі!

19.12.2016

Дія №1. Тренування цілями

Щоденно прописуйте цілі на день і обов’язково намагайтесь досягнути їх. Таке тренування розвиває впевненість в тому, що ви здатні досягати того, чого прагнете.

Для зручності, використовуйте принцип (Мінімум; 100%; Максимум). Наприклад: Вивчити нові англійські слова (мінімум - 3 слова; 100%- 5 слів; максимум -10 слів); З часом, планка і кількість ваших щоденних цілей збільшиться.

Дія №2. Щодня здійснюйте подвиг

Подвиг - це дія, яка виходить за межі зони комфорту. А впевненість знаходиться за межею зони комфорту. Наприклад, ранішня пробіжка, обливання холодною водою, виконання надмірних навантажень на роботі і т.д. все це приклади міні-подвигів. Здійснюючи щоденні подвиги, ви тренуєте свою нервову систему, долаєте страх і дискомфорт. Ваша сила збільшується.

Дія №3. Говоріть більш гучно, ніж зазвичай

Наш голос відповідає за рівень особистої сили і енергії. Послухайте, як говорять успішні люди, їх голос гучний і чіткий. Поступово ви відчуєте, як за більш гучним голосом підтягнетьсяваша впевненість в собі.

Дія №4. Режим Супергероя

Всі супергерої - дуже впевнені люди. Їх впевненість допомагає іншим людям долати печаль. Відчуття супергероя в собі, наповнює людину силою і впевненістю. Щоденно помічайте людей, яким потрібна допомога і допомагайте їм. Допомога може бути дуже різною, від фінансової до підтримки добрим словом. Здійснюючи добрі справи і допомагаючи людям, ви підвищуєте самооцінку і самоповагу.

Дія №5. Накопичуйте ресурси

До ресурсів можна віднести фінанси, фізичну силу, позитивні емоції, контакти з людьми, знання і навики, досвід і т.д. Володіючи достатньою кількістю ресурсів, ви буквально відчуєте міцний ґрунт під ногами. Ресурси слугують основою для відчуття внутрішньої безпеки і впевненості. Чим більше цих ресурсів, тим більшою є ваша впевненість в тому, що ви впораєтесь з будь-якою життєвою ситуацією.