5 книг про вибухові історії в ІТ

16.12.2016

Осінь – час навчання, саморозвитку та… мотивації до нових звершень. Ми підібрали перелік вибухових книг зі світу ІТ, які надихають на рух вперед.

1. Інноватори. Як декілька геніїв, хакерів і гіків здійснили цифрову революцію. Уолтер Айзексон

Після того як біграфія Стіва Джобса авторства Айзексона перетворилась на бестселер, письменник написав як декілька диваків здійснили прорив у світі ІТ. Це історія про етапи цифрової революції, як реалізовувались амбіційні мрії і про людей, завдяки яким з’явились комп’ютери та Інтернет. Незлим тихим словом згадані головні герої ІТ-індустрії:: Ада Лавлейс, Венівар Буш, Алан Тьюрінг, Біл Гейтс, Стів Возняк, Стів Джобс і Ларрі Пейдж.

2. Джоні Айв. Легендарний дизайнер Apple. Ліндер Кані

Що нам відомо про сором’язливого британця Джонатана Айву? Ну працював із Джобсом, ну причетний до розробки культових продуктів Apple. А що Айв потрапив до списку Time 100 і посвячений у лицарі за заслуги в дизайні і підприємництві, знали?
Ліндер Кані показує шлях творчого генія: від студента британської школи мистецтв, до людини, яка вплинула на наше життя. Це дослідження, яке базується на інтерв’ю з колегами Айва і на особистому знайомстві автора зі світом Apple, дозволить дізнатись більше про людину, котра змінила індустрію, створила армію прихильників і суперпотужний бренд.

3. Джефф Безос і ера Amazon. Бред Стоун

Перед вами перша і детальна біографія Джефа Безоса — невтомного лідера і генератора ідей, який не визнає у бізнесі кордонів, традицій і стереотипів. Ця книга – історія успіху і розслідування одночасно. Розповідь, як переживши крах бульбашки доткомів, Amazon зумів обійти конкурентів і почати безпрецедентну експансію по країнах і галузях. Розслідування, як влаштована ця компанія, що займається інтернет-торгівлею, робототехнікою, хмарними технологіями, космічними проектами і ЗМІ.

4. Місія бізнесу. Коносуке Мацусіта

Японці називають Коносуке Мацусіта «Богом менеджменту» за здатність поєднувати прагнення до прибутку із гуманним відношенням до працівників. На думку Мацусіти, місія бізнесу – це слугування людям, розвиток навиків і талантів, викорінення бідності, покращення життя суспільства. У цій книзі він розповідає про головні компоненти місії стійкого бізнесу. Кожна рекомендація підтверджується успіхом Panasonic Corporation — компанією з валовим прибутком 75 млрд доларів.

5. Книга 2.0. Минуле, теперішнє і майбутнє електронних книг очами творця Kindle. Джейсон Меркоскі

Ця книга – історія про компанію Kindle, і про революцію електронних книг, як вони змінюють «книжковий» світ і читацький досвід. Це сміливі передбачення майбутнього читання, культури і освіти.

Впевнені, що деякі з цих книг Вам вже знайомі, та все ж, інколи те, що вже давно знайоме, може слугувати джерелом натхнення, якщо глянути на нього з іншого ракурсу.

Діліться статтею із друзями та доповнюйте список своїми рекомендаціями.