Публікації

Юрій Біляч. Професійний шлях automation тест інженера
Читати публікацію
Сергій Юрович: Чому я став тест інженером і раджу всім!
Інтерв'ю із Сергієм Юровичем, працює тестером у компанії QArtRock
Читати публікацію
Досить працювати, гайда відпочивати!
Святкування дня тест-інженера у нічному клубі Пікассо
Читати публікацію
Розвиток м’яких навичок
До Вашої уваги інтерв’ю з Олею Пашко, професійним тренером та коучем із розвитку м’яких навичок у проектному менеджменті. коуч ANSE (Асоціація національних супервізійних організацій Європи) співпрацювала у проектах розвитку USІAD (USA), DFID (GB), SIDA (SE), CIDA (CDN), NAFE (NL), GIZ (DFR), Шведський інститут менеджменту при Стокгольмській школі економіки стажувалася у Michigan Ross Schoоl of Business (USA), Kellogg Business School (USA), Carlson School of Management University of Minnesota (USA), Крайова школа адміністрації публічної (PL), North London University (GB) 20 років працює у сфері навчання дорослих із розвитку «м’яких» навичок в Україні, Білорусії, Молдові 7 років управлінського досвіду 5 років досвіду системним програмістом Автор посібника «Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи»
Читати публікацію
Ламаючи стереотипи: Марунчак Наталія
Читайте захоплюючу історію стюардеси Марунчак Наталії! 30 років. На даний момент Quality engineer у компанії ISD. Молода мама, берегиня сімейного затишку, яка одного дня, по своїй добрій волі все ж таки, проміняла небо на кар’єру тестувальника в ІТ. Та про те, як небо навчило її цінувати понад усе – дорогоцінні миті перебування з близькими на землі.
Читати публікацію
Ламаючи стереотипи: історії успіху випускників Quality Assurance Group Оксана Троян
Випускниця курсів Quality Assurance Group Оксана Троян готується захищати наукову дисертацію, вона молодий політик, волонтер і знає, чого саме повинна досягнути коли їй виповниться 45 років. Про ІТ, відпочинок і улюблену роботу – у розмові з Оксаною Троян.
Читати публікацію
Зустріч "Двері в ІТ відкриті кожному"
Не бійтеся змін у житті, до них треба завжди бути готовим, постійно навчайтесь та самовдосконалюйтесь, – радять викладачі Quality Assurance Group усім, хто вирішив втілювати свої мрії в життя і знайти роботу в ІТ.
Читати публікацію
7 вічних порад, які допоможуть тобі припинити прокрастинувати!
Одна із найбільш поширених проблем сучасності – це прокрастинація або відкладання справ «на потім» без точного зазначення, коли це «потім» наступить. Ми всі знаємо, що ми хочемо зробити і що нам треба зробити. В результаті, ми витрачаємо час на більш «легку», часто неважливу справу. Чи, навіть гірше, ховаємось від важливих справ в Інтернеті, «серфінгуючи» блогами чи слухаючи музику.
Читати публікацію
Що таке JMeter?
Виконуючи тестування роботи або навантажувальне тестування, спеціалісти використовують інструмент JMeter. Що це таке і для чого він QA Engineer'ам, читайте у статті.
Читати публікацію
Визначте скільки гармонії у Вашому житті, завдяки Колесу коучингу
Читати публікацію