Публікації

Розвиток м’яких навичок
До Вашої уваги інтерв’ю з Олею Пашко, професійним тренером та коучем із розвитку м’яких навичок у проектному менеджменті. коуч ANSE (Асоціація національних супервізійних організацій Європи) співпрацювала у проектах розвитку USІAD (USA), DFID (GB), SIDA (SE), CIDA (CDN), NAFE (NL), GIZ (DFR), Шведський інститут менеджменту при Стокгольмській школі економіки стажувалася у Michigan Ross Schoоl of Business (USA), Kellogg Business School (USA), Carlson School of Management University of Minnesota (USA), Крайова школа адміністрації публічної (PL), North London University (GB) 20 років працює у сфері навчання дорослих із розвитку «м’яких» навичок в Україні, Білорусії, Молдові 7 років управлінського досвіду 5 років досвіду системним програмістом Автор посібника «Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи»
Читати публікацію
Ламаючи стереотипи: Марунчак Наталія
Читайте захоплюючу історію стюардеси Марунчак Наталії! 30 років. На даний момент Quality engineer у компанії ISD. Молода мама, берегиня сімейного затишку, яка одного дня, по своїй добрій волі все ж таки, проміняла небо на кар’єру тестувальника в ІТ. Та про те, як небо навчило її цінувати понад усе – дорогоцінні миті перебування з близькими на землі.
Читати публікацію
Ламаючи стереотипи: історії успіху випускників Quality Assurance Group Оксана Троян
Випускниця курсів Quality Assurance Group Оксана Троян готується захищати наукову дисертацію, вона молодий політик, волонтер і знає, чого саме повинна досягнути коли їй виповниться 45 років. Про ІТ, відпочинок і улюблену роботу – у розмові з Оксаною Троян.
Читати публікацію
Зустріч "Двері в ІТ відкриті кожному"
Не бійтеся змін у житті, до них треба завжди бути готовим, постійно навчайтесь та самовдосконалюйтесь, – радять викладачі Quality Assurance Group усім, хто вирішив втілювати свої мрії в життя і знайти роботу в ІТ.
Читати публікацію
7 вічних порад, які допоможуть тобі припинити прокрастинувати!
Одна із найбільш поширених проблем сучасності – це прокрастинація або відкладання справ «на потім» без точного зазначення, коли це «потім» наступить. Ми всі знаємо, що ми хочемо зробити і що нам треба зробити. В результаті, ми витрачаємо час на більш «легку», часто неважливу справу. Чи, навіть гірше, ховаємось від важливих справ в Інтернеті, «серфінгуючи» блогами чи слухаючи музику.
Читати публікацію
Що таке JMeter?
Виконуючи тестування роботи або навантажувальне тестування, спеціалісти використовують інструмент JMeter. Що це таке і для чого він QA Engineer'ам, читайте у статті.
Читати публікацію
Визначте скільки гармонії у Вашому житті, завдяки Колесу коучингу
Читати публікацію
8 Apps that make work of Project Manager easier
Project management doesn’t need to be a complicated thing, not if you have apps that make things a whole lot simpler. When you have project management apps, you can take care of your team, tasks and deadlines, without even being in the office. You don’t even have to spend a lot of money to get most of the apps you might need. Here are our top picks.
Читати публікацію
Скетчноутінг, якому навчаться всі!
Майк Роуді одразу за книгою, у якій він вперше описав техніку створення візуальних нотаток (вона так і називається «Візуальні замітки»), написав, а точніше, намалював другу, ще більше яскраву і живу, яку ми рекомендуємо прочитати. І ось чому.
Читати публікацію
5 книг про вибухові історії в ІТ
Осінь – час навчання, саморозвитку та… мотивації до нових звершень. Ми підібрали перелік вибухових книг зі світу ІТ, які надихають на рух вперед.
Читати публікацію